Wędkarstwo spławikowe

W tej kategorii zebraliśmy niezbędny sprzęt i akcesoria do wędkarstwa spławikowego. Ta jedna z najbardziej popularnych i klasycznych metod łowienia ryb wykorzystująca przynęty zarówno naturalne (białe i czerwone robaki, pinki, kastery, ochotki, larwy), jak i sztuczne. W naszym sklepie można zamówić uniwersalne wędki oraz profesjonalne bolonki, baty i wędziska typu match, a także kołowrotki z przednim i tylnym hamulcem. Mamy również zróżnicowany wybór wielu modeli spławików przystosowanych do różnych typów łowisk oraz przynęt.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Akcesoria do wędkarstwa spławikowego - kompletne wyposażenie

W przypadku tego rodzaju wędkarstwa kluczową funkcję pełni spławik, który wykonuje dwa zadania: utrzymywanie przynęty na wybranej głębokości w akwenie wodnym oraz sygnalizację momentu brań przez ryby. W ofercie mamy szeroki wybór tych artykułów zróżnicowany pod względem typu (stałe, przelotowe, wagglery, żywcowe), wielkości, wagi, kształtu (ołówki, gruszki, dyski itp.), koloru, wyporności i materiału, z którego wykonane są te akcesoria wędkarskie. Dzięki temu można wybrać odpowiedni model do warunków panujących na danym łowisku i gatunków zerujących ryb.

Wśród niezbędnego asortymentu spławikowego potrzebnego przy tej metodzie połowu należy także pamiętać o zaopatrzeniu się we właściwej długości wędkę, wytrzymałą żyłkę, obciążenie śrutowe, haczyki z przyponem lub bez. Jesteś początkującym adeptem wędkarstwa na spławik i szukasz dobrych akcesoriów? Zapraszamy gorąco do kontaktu. Chętnie pomożemy dobrać Ci optymalny zestaw!