Wędkarstwo morskie

W sklepie internetowym przygotowaliśmy profesjonalne i funkcjonalne akcesoria do wędkarstwa morskiego w postaci mocnych wędek, kołowrotków, multiplikatorów, haków, plecionek, żyłek, przynęt i innych artykułów potrzebnych do połowu dorsza, flądry czy belony. Wyprawa na morskie ryby to niezapomniana wędkarska przygoda. U nas znajdziesz wszystkie niezbędne wyposażenie do łowienia zarówno na pełnym morzu, jak i z brzegu, na spinning i trolling. Szeroki wybór sprzętu, atrakcyjne ceny i profesjonalna obsługa to nasze atuty!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Akcesoria do wędkarstwa morskiego na spinning i trolling

Podobnie jak łowienie w jeziorze czy rzece, tak i wędkarstwo morskie ma swoje różne odmiany, pozwalające złowić wymarzoną rybę wieloma różnymi sposobami. Wszystko zależy od preferencji wędkarza, a także rodzaju sprzętu, który posiada lub planuje zakupić. W naszym asortymencie znajdują się zarówno akcesoria do łowienia z brzegu na spinning (tzw. surfcasting), jak i do wędkowania na pełnym morzu z łodzi metodą trollingu.

Niezależnie od wariantu połowów najważniejsze znaczenie pełnią solidne i wytrzymałe wędziska, które są dostępne w wielu różnych długościach i modelach. Bez kija o odpowiednich parametrach technicznych i stopniu wytrzymałości na przeciążenia nie ma co marzyć o złowieniu morskiego okazu. Kluczową rolę odgrywa również kołowrotek na dużą szpulę, która powinna pomieści kilkaset metrów plecionki bądź żyłki o dużej grubości. Trudno sobie wyobrazić wędkowanie bez wysokiej jakości przynęt. Wszystkie te akcesoria cenionych producentów dostaniesz w sklepie wedkarz-polski.pl. Mamy zróżnicowany asortyment i ekstra ceny!