Wędkarstwo spiningowe

Jedna z najbardziej popularnych metod połowu ryb na polskich jeziorach i rzekach jest spinning. Jest to uniwersalny sposób na złowienie zarówno drapieżników (boleni, okoni, szczupaków, sandaczy, węgorzy, sumów), jak i ryb roślinożernych (kleni, wzdręg, jazi). Nasz asortyment obejmuje akcesoria do wędkarstwa spinningowego wielu różnych marek, zarówno krajowych producentów, jak i światowych liderów tego typu sprzętu. Oferujemy wędki, kołowrotki, sztuczne przynęty, haczyki, główki jigowe, plecionki i żyłki i wiele innych pomocniczych artykułów.

Wyświetlanie 1–16 z 48 wyników

Akcesoria do wędkarstwa spiningowego - zróżnicowany asortyment w atrakcyjnej cenie

Oferta sklepu internetowego jest skierowana do szerokiego kręgu zwolenników połowu ryb tą metodą, zarówno osób początkujących, jak i doświadczonych wędkarzy. Wędkarstwo spinningowe wymaga odpowiedniego sprzętu i wyposażenia. Mamy szeroki wybór wędek przeznaczonych do wędkowania spiningowego amatorskiego i na profesjonalnych zawodach sportowych. Posiadamy kije o różnej długości, do łowienia z brzegu, łódki i kajaka.

W ofercie dostępne są również markowe kołowrotki z hamulcem przednim i tylnym, różną pojemnością szpuli i ilością łożysk. Ponadto, dysponujemy wysokiej klasy modelami z multiplikatorem. Miłośnicy wędkarstwa spinningowego muszą mieć także zestaw sztucznych przynęt. Jakość tych akcesoriów decyduje o stopniu skuteczności połowów. U nas znajdziesz solidnie wykonane woblery, dropszoty, rippery, wahadłówki, obrotówki i sztuczne owady. Szukasz dobrego sprzętu na okonia lub szczupaka? Zapraszamy do skorzystania z oferty wedkarz-polski.pl!