Wędkarstwo gruntowe

W tej ofercie przygotowaliśmy wysokiej klasy sprzęt i akcesoria do wędkarstwa gruntowego wielu cenionych marek. Ta forma jest jedną z najpopularniejszych metod łowienia ryb słodkowodnych. Szczególnie wykorzystywana w wolnostojących zbiornikach wodnych. Mimo że jest to statyczna technika wędkarska, to potrafi ona dostarczyć niezapomnianych wrażeń z brań oraz holów małych i dużych okazów. Sklep Wędkarz-Polski kieruje swoje produkty zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę z metodą gruntową, jak i doświadczonych wędkarzy.

Wyświetlanie 1–16 z 23 wyników

Akcesoria do wędkarstwa gruntowego - dla początkujących i doświadczonych

Nasz internetowy salon wędkarski oferuje zróżnicowany asortyment. Wędkarstwo gruntowe to doskonały sposób zarówno na łowienie dla dorosłych i dzieci, jak i bliskie obcowanie z naturą. Ten rodzaj wędkowania wymaga doboru sprzętu odpowiedniego do konkretnego stanowiska nad brzegiem akwenu. Polega na zamocowaniu na żyłce ciężarka i właściwego haczyka z przynętą, którego rozmiar powinien być dopasowany do łowiska. Istotną rolę odgrywa również specjalna rurka antysplątaniowa. Branie ryby można zaobserwować, wykorzystując różne zestawy sygnalizatorów. 

Podstawą skuteczności w tej technice jest przede wszystkim wykorzystywanie różnego rodzaju zanęt, które umieszcza się w specjalnie skonstruowanym koszyczku. Ponieważ sami jesteśmy zapalonymi wędkarzami, doskonale wiemy, jak musi wyglądać idealny zestaw do gruntowej techniki łowienia. Dlatego też sukcesywnie uzupełniamy nasz katalog o coraz to nowsze i skuteczniejsze akcesoria.